Zadzwoń

502 282 214

 

Biuro czynne

pon. - sob.

w godzinach

9:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

  

______________

Szybki kontakt

Pola oznaczone * są wymagane.

WYCENA WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA - RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY

Witamy na stronie internetowej firmy Estimatus Rzeczoznawstwo Majątkowe, której przedmiotem działalności jest wycena nieruchomości. Wszystkie nasze usługi wykonujemy terminowo i z gwarancją korzystnej ceny. Działamy rzetelnie, odpowiedzialnie i zgodnie z obowiązującym prawem w dziedzinie rzeczoznawstwa majątkowego. Siedziba firmy Estimatus Rzeczoznawstwo Majątkowe znajduje się w Warszawie, przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie.

KTO

Osobą dokonującą wycen i sporządzającą operaty szacunkowe jest uprawniony rzeczoznawca majątkowy. Paulina Stachura posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5495 uprawniające do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Więcej..

CO

Firma Estimatus świadczy usługi wyceny różnego typu nieruchomości, w tym m. in. lokalu mieszkalnego lub usługowego, domu jednorodzinnego, działki niezabudowanej, własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu. Operaty szacunkowe są sporządzane na potrzeby sprzedaży lub zamiany nieruchomości, podziału majątku, zabezpieczenia kredytów bankowych, dla sądów i urzędów skarbowych, a także dla wielu innych celów. Więcej..

GDZIE

Estimatus świadczy usługi szacowania wartości nieruchomości zlokalizowanych w całej Warszawie, a także w przyległych powiatach. Na specjalne życzenie zamawiającego wycenę nieruchomości istnieje możliwość dokonania wyceny wartości nieruchomości zlokalizowanej w innym miejscu Polski - w tym celu prosimy o kontakt..

KIEDY

Estimatus dokłada wszelkich starań, aby wycena Twojej nieruchomości przebiegła sprawnie i wygodnie dla Ciebie. Termin realizacji jest ustalany indywidualnie, ale standardowo wycena jest realizowana w terminie 2 - 3 dni od momentu dokonania oględzin nieruchomości i skompletowania koniecznych dokumentów. Więcej..

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!